polska baza stron

Jeżeli boisz się wody i chciałbyś, aby ktoś pomógł ci zwalczyć twoją fobię, to jeszcze dziś skontaktuj się z firmą TOTAL IMMERSION. To dla nich pracują wykwalifikowani, doświadczeni trenerzy, którzy pomogą nawet ludziom panicznie bojącym się wszelkiego kontaktu z wodą. Organizują kursy pływania w całym kraju zarówno w ramach warsztatów, obozów, zajęć grupowych oraz indywidualnych. Dla firm chcących podszkolić swoich pracowników mają specjalne zniżki. Niezależnie od umiejętności i talentu, wyszkolą każdego.

Szkoła pływania

Spędź swój urlop w sposób aktywny i ekscytujący. Zapraszamy chętnych turystów na spływy kajakowe rzekami województwa mazowieckiego. Rzeka Radomka jest akwenem przyjaznym zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych wioślarzy. Malownicze krajobrazy okolicy uatrakcyjnią wyprawę. Organizujemy wycieczki jednodniowe oraz kilkudniowe.

spływy kajakowe mazowieckie

Jako jedni z nielicznych dysponujemy takim zapleczem technicznym, które pozwala nam podejmować się nawet bardzo skomplikowanych napraw. Ponadto jesteśmy w stanie przeprowadzić profesjonalny serwis narciarski, który udokumentowany zostanie odpowiednim zaświadczeniem. Taki dokument upoważnia użytkownika sprzętu sportowego do ubiegania się o odszkodowania - w przypadku wypadku. Uwzględnimy również parametry fizjologiczne właściciela danej pary nart i na tej podstawie, w naszym krakowskim warsztacie, dopasujemy siłę wypięcia.

Serwis narciarski Kraków